Bezpečnost přechodů - Gornex s.r.o.

Gornex s.r.o. Bezpečnost přechodů

Bezpečné procházení přes přechod na místech se zvýšenou intenzitou chodců a výskytem dopravních nehod.

Gornex s.r.o. Bezpečnost přechodů – Produktové listy

Gornex s.r.o.Chodecký zpomalovací semafor

Chodecký zpomalovací semafor je inteligentní zařízení omezující rychlost vozidel, která překračují povolený rychlostní limit ve spojení s chodeckým SSZ, který umožňuje bezpečné procházení přes přechod na místech se zvýšenou intenzitou chodců a výskytem dopravních nehod.Schváleno Ministerstvem dopravy ČR pro použití na pozemních komunikacích, a vlastní osvědčení o vhodnosti výrobku od Silničního vývoje ZDZ.Semafor obsahuje nejmodernější LED diody, které zaručují vysokou životnost. V současné době je naše technologie jediná v ČR, která má u sebe zároveň kamerové stanoviště s vyhodnocením dopravních dat a přenosem zdarma.

Gornex s.r.o.Bezpečný LED přechod pro chodce

NOVINKA roku 2017

Výstražné LED osvětlení s detekcí chodců

Od ledna 2017 Vám nabízíme zvýraznění Vašich přechodů pro chodce pomocí LED osvětlení do přechodů pro chodce (popř. míst pro přecházení chodců). Zařízení má vlastní detekci chodců, která při zaznamenání chodce, změní barvu LED světel z bílé na oranžovou. Doba změny osvětlení se dá, díky vlastnímu řídícímu panelu nastavit od 10 do 60 sekund.LED světla je možné zabudovat do jakéhokoliv přechodu pro chodce. Vhodná jsou především na místa s větším pohybem chodců (školy, školky, nemocnice, domy pro seniory, obchodní domy zastávky dopravy apod.), nebo na silnicích, kde je přecházení pro chodce zvlášť nebezpečné.Zařízení splňuje požadavky TP217, ČSN EN 1463-1, ČSN EN 12352, zákon č. 361/200 Sb., vyhlášku č.294/2015Sb., dle technického listu výrobku č. NS16 Zvýrazňující knoflík. Výroba ocelových částí v souladu TÜV SÜD dle normativu AD200 – Merkblatt W 0/TRD100, ČSN EN 1559 – 1, ČSN EN 1559 – 2, ČSN EN 10204, jedná se o Český výrobek. Zařízení je možné napájet jak stálým příkonem 230 V, tak pomocí vlastního napájecího zdroje z VO.
Vzhledem k použité technologii instalace, dielektrickou zálivkou, je zaručena odolnost proti zatečení, soli apod. Zařízení má tří-úhlové svícení pro maximální viditelnost, světla přečnívají nad vozovku pouhých 7 mm, nehrozí tak riziko vytrhnutí světla při čištění nebo při zimní údržbě ve směru jízdy i ze směru chodců, použití nerezových materiálů nejvyšší kvality, kdy díly jsou odlévány z nerez oceli a certifikovány TÜV SÜD dle normativu AD200-Merkblatt W 0/TRD100 , která vydrží i vysokou zátěž kamionů, optimalizovaný tvar proti poškození a zanesení nečistotami, instalace našimi specializovanými pracovníky s minimálním narušením vozovky, šíře 100mm, hloubka 45mm nejmenší na tr hu!!! Nenaruší druhou vrstvu asfaltového povrchu, tudíž nehrozí zatékání do spár a praskání vozovky při mrazech.

  • Fakturační adresa:
  • V Domcích 60/20,
    162 00 Praha 6
  • IČO: 27881598
  • DIČ: CZ27881598